Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երեւանում՝
10։00-16։00 Սարյան փ. 35 շենք, Զաքյան փ. 2, 8 շենքեր, Խորենացի փ. 9 շենք, Բուզանդի փ. 1 շենք, Պարոնյան փ. 1, 16, 22 շենքեր, Պարոնյան փ. 6 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 1 շենքեր, Ամիրյան փ. 24 շենք, Լեո փ. 7, 9, 12 շենքեր, Չարենցի փ. 10-23 շենքեր, Նալբանդյան փ. 50 շենք, Գոգոլի փ. 86, Ռայնիսի փ. 3 շենքեր, Ա.Խաչատրյան փ. 1/2, 1/4, 30, 32 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 132 դպրոց, թիվ 33 մանկապարտեզ, Մամիկոնյանց փ. 40, 40/1, 40/2 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն.Տիգրանյան փ. 19, 19/1, 21 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փափազյան փ. 15 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀԷԿ 17 շենք, Գյուլբենկյան փ. 29ա շենք, Հակոբյան փ. 12 շենք, Կոմիտասի պող. 49/4 շենք, Փափազյան փ. 17 շենք, 1, 3, 5 մուտքեր, Կիեւյան փ. 24 շենք 2-3 մուտքեր, Կիեւյան փ. 14 շենք, Բաղրամյան պող. 31ա շենք, Այգեձոր փ. 74 շենք, Սունդուկյան փ. 17 շենք, Սեւքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ 5-րդ նրբանցքի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պող. 52/2, 50/3 շենքեր, Արշակունյաց պող. 48, 48/2, 50, 50/1, 48/3, 48/1, 50/2, 52/1 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 4 շենք, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 4 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 55բ շենք, Վիլնյուսի փ. 35 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Կոտայքի մարզում՝
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք, Սաֆարյան, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Գայի, Խանջյան, Զաքարյան, Սայաթ-Նովա, Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Բոլոր հողեր եւ Ծիրանանոց թաղամասեր,
13:30-16:30 Ծաղկաձոր, Գրողների տուն Հ/Տ, Ռեստորան, Ռիպա Հ/Տ, միջնակարգ դպրոց, Վիարդո Հ/Տ, Եկեղեցի եւ Ծաղկաձոր քաղաք մասնակի, Աբրահամյան, Ռուդոլֆ Առաքելյան, Սիլենիում սթար, Երիցյան, Ալվինա Հ/Տ, Մորի պլազա, ՀՀՌՑ, Ա․ Նազարյան, Լ․ Եփրեմյան ենթակայաններ եւ հարակից օբյեկտներ, Ակունք, Զառ, Սեւաբերդ, Կամարիս գյուղերն ամբողջությամբ եւ հարակից արտադրական տարածքներ,