Երևան-Սևան ճանապարհին BMW-ն գլխիվայր ընկել է ձորակը. ավտոմեքենայից մոտ 60 մետր հեռավորությամբ հայտնաբերվել է տղամարդու դի. Shamshyan.com
Այսօր՝ հուլիսի 22-ին, ողբերգական ավտովթար է տեղի ունեցել Գեղարքունիքի մարզում։ Ժամը 07։40-ի սահմաններում ԱԻՆ ահազանգ է ստացվել, որ Երևան-Սևան ավտոճանապարհի 79 կմ հատվածում՝ ճանապարհի երթևեկելի գոտուց դուրս, ձորակում, գլխիվայր շրջված BMW մակնիշի ավտոմեքենա կա։ Այս մասին հայտնում է Shamshyan.com-ը:
Փրկարարներն ու ոստիկանները գլխիվայր շրջված BMW-ից մոտ 60 մետր հեռավորության վրա հայտնաբերեցին մոտ 30 տարեկան տղամարդու դի
Սևանի հիվանդանոցի բժիշկների հերթապահ խումբն արձանագրել է տղամարդու մահը։
Դեպքի վայրում հավաքվածներն ասել են, որ մահացածը Նորատուս գյուղի բնակիչ Նարեկ Հովհաննիսյանն է եղել։ Ոստիկանությունն ու քննչական բաժինը պարզում են մահացածի ամբողջական տվյալները, քննիչի հանձնարարականով ավտոմեքենան տեղափոխվում է ոստիկանության Սևանի բաժնի պահպանվող հատուկ տարածք։