«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մաշտոցի պող. 7, 9 շենքեր, Ամիրյան փ. 22-28 շենքեր և 76-80 սեփական տներ, Բուզանդի փ. 85-100 սեփական տներ և բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Լալայանց փ. 47ա շենք, Ալեք Մանուկյան փ. 8 շենք, Թումանյան փ. 21 շենք, Նորաշեն թաղ. 40 շենք, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 21, 43, 44 շենքեր, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 2, 35 շենքեր, Բաբաջանյան փ. 18 շենք, Շիրազի փ. 10 շենք, Անդրանիկի փ. 85, 93 շենքեր, Արագածի, Ղարիբջանյան, Կողբի, Պատկանյան, Օդեսայի, Մադոյան փողոցների սեփական տները, Կատովսկու փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Սաֆարյան փ. 12, 14, 16, 18 շենքեր, Ջուղայի փ. 7 շենք, Նանսենի փ. 6, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1 շենքեր, Նանսենի 1-ին նրբ․ 4, 5, 6 շենքեր, Բորյան փ. 2 շենք, Լվովյան փ. 8 շենք, Գայի պող. 4 շենք, թիվ 2 մարզադպրոց, թիվ 62 165 դպրոցներ, թիվ 242, 251 մսուր-մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ․Մալյան նրբ․5 շենք, Նոր Նորք՝ 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 9 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան 14, 12 շենքեր, Նոր Նորքի 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 5շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, ՆորՆորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 36 շենք 3, 4 մուտքեր, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 21շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Դուշամբեի փ. 1( 3/8 ) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բաբաջանյան փ. 6 (1-ին միկրո. 3շ.) շենք, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աղի Հանք՝ Աճառյան փ. 16, 18 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Նոր Արտամետ համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Հաճն համայնքի Բրիլյանտ, Մ․ Գյուլֆյան թաղամասեր, Նոր Գեղի համայնքի Նոր թաղամաս, «Բուլդոկ» ՍՊԸ, «Մուշ 95» սերվիս, Պոմպակայան 4 (Էլեն Ա․Կ) և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-11:30 Սևան քաղաքի Նալբանդյան փ․40ա-43 շենքեր, Նաիրյան փ․175–179 շենքեր, Շինարարների փ․3-5 բազմաբնակարանային շենքեր, Մ.Մաշտոցի անվան հիմնական դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-15:00 Սևան քաղաքի Բաբաջանյան, Կոմիտասի փողոցներ, «ՎՏԲ-Հայաստանբանկ» ընկերություն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
12:00-13:00 Սևան քաղաքի Սպանդարյան, Իսահակյան փողոցներ, Շահումյան, Կարմիր Բանակի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-16։30 Գավառ քաղաքի Արծրունի եղբայրների փողոց։
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել