«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանում`
11:00-17:00 Քաջազնունի փ. 6, 4, 4ա շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ամիրյան փ. 12 շենք, Թումանյան փ. 1 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 2 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 21, 25 շենքեր, Գր. Լուսավորիչ փ. 3 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Փարպեցու փ. 4 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պարոնյան փ. 28, 28ա շենքեր և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պուշկինի փ. 37 շենք և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 25/14 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 1 շենք, Սունդուկյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեձորի փ. 69 շենք, Այգեձորի նրբ. 22 շենք, Փափազյան փ. 16ա, 36 շենքեր, Կոմիտասի պող. 45 շենք, Համբարձումյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խաչատրյան փ. 12 շենք, Ա.Ավետիսյան փ. 23 շենք, Համբարձումյան փ. 14 շենք, քաղ․ «Ա․Աբրահամյան», «Ցոլք Էլիտ» ԱԿ, «Ջի էն Ջի» ՓԲԸ, «Դիդի Գրուպ» ՍՊԸ, «Ռ․Գալստյան» ԱՁ, քաղ․«Ս․Մնացականյան», «Էնի էլ․նյութերի ինստիտուտ» ՍՊԸ, քաղ․«Ա․Երիցյան», Նիզամի փ․2 շենք, Մանանդյան փ․1/3 շենք, Մայիսի 9-ի փ․3, 5, 7, 9, 9/1, 13 շենքեր, Նիզամի փողոցի սեփական տներ, Մայիսի9-ի փողոցի սեփական տներ, Մարքվարտի փ․85/1 շենք, Շիրակի փ․56/1, 58/1 շենքեր, Շիրակի, Մարքվարտի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Շինարարների փ. 10 շենք, Նազարբեկյան փ. 31 շենք, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 16 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 44 շենք, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 9 շենք, Մարգարյան փ. 29/2 շենք, Անդրանիկի փ. 96 շենք, Սեբաստիայի փ. 86 շենք, Ավան՝ 5-րդ, 7-րդ փողոցների 1-ին, և 2-րդ նրբանցքների սեփական տներ, Շահինյան փողոցի, Մարշալ Խուդյակով փողոցի սեփական տներ, Խուդյակով փ․70, 68/1, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4 շենքեր, Դ․ Վարուժան թաղ․9, 10 շենքեր, Իսահակյան թաղ․4 շենք, Հովհաննիսյան թաղ․27 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 12 պոլիկլինիկա և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դ․ Վարուժան փ. 4 շենք, Աճառյան փ․ 44, 2/1շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Տաշքենդի փ․13 (3/5) շենք , Տաշքենդի փ․18 (2/6 ) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 17 շենք, Նոր Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Բակունցի փ. 8 շենք, Ա․ Հովհաննիսյան փ. 24/1 շենք (2, 4 մուտքեր), Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 4/1 շենք, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փ. 11 շենք, Նոր Նորքի 8-րդ զանգ.՝ 2-րդ շրջադարձային 1 շենք, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 50/5 շենք, Ն․ Ստեփանյան փ. 9 շենք, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Բ․ Մուրադյան փ. 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Եղվարդ համայնքի Կոմիտասի, Չարենցի, Աբովյանի, Սայաթ-Նովա, Իսահակյան, Սաֆարյան, Թարգմանչյանց փողոցներ՝ մասնակի, Նուռնուս և Քանաքեռավան համայնքներ, «Ռեդ-Գրուպ», «Երևան խմելու ջուր», «Նորմա Կաթ», «Լույս, Միաձույլ» ՍՊԸ, Սառնարան, Մերգելյան, Ֆերի, Ա․ Քամալյան, Զանգեզուր կոոպ․, Սառնարան թաղամաս,
10:30–13:00 Սևան քաղաքի Հրազդան փողոցի բնակիչ-բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներն ամբողջությամբ: