Երկար ժամանակով լույս չի լինելքու Երեւանում եւ 8 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 13-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Թումանյան փ. 38 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորքի 1-ին փողոցի սեփական տները, Նորքի 1-ին նրբանցքի սեփական տները, Նորք թաղի սեփական տները, Նորքի Այգիներ փ. 303, 302/3 սեփական տները, Նորք թաղ. 92, 113, 117 սեփական տները, Նորքի «Չինարի» ծառի հարակից սեփական տները, «Արփինե եւ Արփինե» ՍՊ ընկերությունը, Նորքի թիվ 11 փոստային բաժանմունքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 35, 35/1 37, 37Գ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սեւքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,Նաիրի Զարյան փ. 74, 74/2, 74/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 3, 5/1, 7 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կամոյի 2-րդ փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Բաշինջաղյան 1-ին նրբ. 24 շենքը, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 25/1, 26 շենքերը, Հովնաթան փ. 44 շենքը, Նազարբեկյան փ. 7, 8, 9, 11, 12, 13, 43, 44 շենքերը, ՀԱ Գ-1 թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 5/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,