Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մարտի 6-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10։00-16։00 Բայրոնի փ. 6 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Փարպեցի փ. 15 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Ադոնցի փ. 6/1, 8, 8/2 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շիրազի փ. 24 շենքը, Օհանովի փ. 24 շենքը, Բաբաջանյան փ. 109, 111, 113, 115, 117, 121, 123, 147, 149, 153, 153/1 շենքերը հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Ա.Խաչատրյան փ. 24, 26 շենքերը, Արաբկիր 29 փողոցի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եղիշե Թադեւոսյան նրբ․10 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 28 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,