Ազնիվ չէ մերկապարանոց հայտարարությունները վերնագիր դարձնելով փորձել քաղաքական շահարկումներ անել
Էնջի Ղազարյանը ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է.
Մի քանի օր է, ինչ սկսվել է խորհրդարանական ընտրությունների քարոզարշավը: Քարոզարշավը իրականանում է ՀՀ ամբողջ տարծաշրջանում, որը իրականանում է 11 քաղաքական ուժերի կողմից, որի մասին բոլորս արդեն տեղյակ ենք: Քարոզարշավի շրջանակներում «Լուսավոր Հայաստան» կուսակցությունը երեկ գտնվում էր Արարատի մարզի Արարատ քաղաքում՝ ծանոթանալու տեղի բնակիչների խնդիրներին: Հենց այդ ժամանակ քաղաքի մի ոչ ադեկտվատ «երևույթ» սկսեց զառանցել, թե ինչքան եկամուտ է ստանում տեղի ցեմենտի գործարանից Գագիկ Ծառուկյանը: Պահը բաց չթողեցին որոշ լրատվական կայքեր և սկսեցին տարածել այդ թափթփուկի «դուրս տված» մի քանի բառը: Բա լրատվական կայք այնքան լսարան չունենա, որ սրա նման անտուն ու սպառված մարդու ասածին ուշադրություն դրաձնի քիչ չի, մի հատ էլ լոզունգ սարքի՞:
Սենց նյութերով հազիվ կարողաքնաք ՝այդ «դիշովկի» ընկերներին հավաքեք, որ ձեր նյութերը հավանեն, մեկ-մեկ էլ մեկնաբանեն: Այդ մարդն նույիսկ իր ընտանիքի անդամերը չեն լսում ու տեղ տալիս. սրանից կարող եք հետևություն անել կայքերի ադմիններ ջան ու իմանաք ում լսեք:
Ու ի գիտություն բոլոր նրանց, ովքեր չգիտեն, կամ գիտեն ու չիմացողի պես են պահում իրենց. Գագիկ Ծառուկյանը ցեմենտի գործարանը բացել և շահագործման է հանձնել նաև ժողովրդին աշխատատեղերով ապահովելու համար և այժմ գործարանը ունի ավելի քան 1200 աշխատող, ովքեր,ստացած աշխատավարձով ընտանիք են կերակրում: Բացի սա Արարատի բոլոր բնակիչները շատ գոհ և շնորհակալ են Գագիկ Ծառուկյանի նման մարդուց և ձեր էժան հայտարարությունները չեն կարող որևէ կերպ արատավորել նրա բարի համբավը: Ու ընտրությունների ընթացքում փողով հակաքարոզչություն անող կայքերի փակվելու հավանականությունը ավելի է շատանում: Բավական է նստեք ու հաշվարկեք, թե ով ինչքան եկամուտ է ստանում: Զբաղվեք ձեր գործով: