Լույս չի լինի Երևանում և մի քանի մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 25-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 25 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, 11։00-17:00 Մյասնիկյան պողոտա սեփական տներ մասնակի, Արամի փ. 64-86 շենքեր, Եկմալյան փ. 1/1 շենք և 1-16 սեփական տներ, Պուշկինի փ. 43-51, Սարյան փ. 21, Փարպեցի փ. 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շենգավիթ համայնքի սպորտ դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Սեբաստիա, Իսրաել Օրու փողոցներ, Մալաթիայի Մսի շուկան անբողջովին և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վարդաշեն 6 փ. 66, 68, 68ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Կալեր, Ծիրանանոց, Բոլոր հողեր թաղամասեր, 11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ գյուղեր մասնակի, Ջրվեժ՝ Բագրևանդ թաղամաս
10։00-12։00 Նոր-Խարբերդ գյուղ` 7, 21, 23 փողոցներ մասնակի, Մասիս քաղաք՝ թիվ 2 դպրոց և Ազատամարտիկների փողոց մասնակի, 10։30-16։00 Ոստան և Բերդիկ գյուղեր մասնակի,