Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երևանում և 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 14-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Ներքին Շենգավիթ 7, 8, 11 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 39 շենք, Ներքին Շենգավիթ 11փ․ 1, 2 նրբանցքների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Մյասնիկյան պող. 12-35 սեփական տներ, Խանջյան, Վարդանանց խաչմերուկի պոմպակայան, Թումանյան փ. 25, 27, 27ա, 29 շենքեր, Մաշտոցի պող. 42, 42ա շենքեր, Կողբացի փ. 83, Լալայանց փ. 47ա շենքեր, և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Անտառային փողոցի շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արամի փ. 64, 81, 84 շենքեր, Բուզանդի փ. 107 շենք, Ամիրյան փ. 27 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կամարիս, Կապուտան, Գեղաշեն, Նոր-Գյուղ, Վերին Պտղնի, Ներքին Պտղնի գյուղեր, Ջրվեժի՝ Բագրևանդ թաղամաս մասնակի, Աբովյան քաղաքի 3-րդ միկրոշրջան մասնակի,
10։00-12։00 Վեդի քաղաքի՝ Թումանյան, Աբովյան, Շահումյան, Սպանդարյան, Խանջյան փողոցներ մասնակի, Արարատ քաղաքի՝ Շահումյան փողոց մասնակի,