Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանի և 4 մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Խորենացի փ. 25 շենք, Մաշտոցի պող. 24, 28, 34, 36 շենքեր, Պուշկինի փ. 35, 43-51 շենքեր, Արամի փ. 64-88 սեփական տներ, Եկմալյան փ. 1-16 սեփական տներ, Փարպեցի փ. 10 շենք, Սարյան փ. 21 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ամիրյան փ. 3, 5, 5ա, Զաքյան փ. 1, 3 շենքեր, Վարդաշեն 1փ. 2-50; 2փ. 1-22 սեփական տներ, Վարդաշեն 5 փողոցի նրբանցք 1-37 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 13, 14 փողոցների սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 11 փ․1, 1/21, 39/1, 39/2 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ներքին Շենգավիթ 12 փողոցի 1-ին նրբանցքի և 14 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Ներքին Շենգավիթ 6, 9, 11 փողոցների սեփական տներ,
11։00-17։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Նոր Գյուղ, Ներքին և Վերին Պտղնի գյուղեր մասնակի, Աբովյան քաղաքի 3-րդ միկրոշրջանի 13 շենք մասնակի, Բագրևանդ թաղամաս մասնակի,
14։00-15։00 Մարտունի, Ներքին Գետաշեն, Գեղհովիտ, Մադինա, Լեռնակերտ և Վաղաշեն համայնքներն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,