Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 12-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Նորք Մարաշ, Նորքի Այգիների թիվ 243, 247 սեփական տներ, Արմենակյան փողոց 61-65 սեփական տներ, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
11։00-17:00 Լեոյի փողոց, թիվ 20-101 տներ եւ Կոնդ թաղամաս (մասնակի), Խորենացի 24ա շենք, Խորենացի 1-ին անցուղի 1-56 տներ, Ամիրյան փող. 3, 5, 5ա, Զաքիյան փող. 1, 3 շենքերի բնակիչ բաժանորդներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Վարդաշեն 8-րդ փող. 1-86 սեփական տներ, Վարդաշեն 1-ին փ. 56-142, 96-114 սեփական տներ, Վարդաշեն 3-րդ փող, 4-22 սեփական տներ, 24-25 սեփական տներ, Վարդաշեն 10-րդ փող. 1-11 սեփական տներ, Վարդաշեն 11 փ. 1-17 սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նորագավիթ 1, 9, փողոցների, 1փ․ 4-րդ, 5-րդ նրբ․-ի սեփական տներ, Արշակունյաց պող․, թիվ 296, 303 բնակելի շենքեր, Արշակունյաց պող․-ի, Շիրակի փողոցի սեփական տներ, Նորագավիթ 1-ին փ․ 8/7 հանրակացարան, Ն․Շենգավիթ 6, 14, 16 փողոցների, 14փ․ 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,