Լույս չի լինի Երևանում և 2 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքում՝ 10։00-16։00 Դավիթաշեն 1-ին թաղ․ 4, 5, 6, 7, 9, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 24 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 97 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 11։00-17:00 Սարմենի փ. 13 շենք, Մաշտոցի պող. 39 շենք, Կորյուն փողոցի սեփական տներ մասնակի, Սայաթ Նովա պող. 13, 18 շենքեր, Տերյան փ. 50, 52 շենքեր, Աբովյան փ. 26բ շենք, Արմենակյան և Նորքի Այգիներ փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շարուրի փ․ 5/5, 5/5ա, 5ա, 13, 15 շենքեր, Եղբայրության փ․ 16ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Օրբելի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատության պող. 9 շենք, Էմինեսկու 1-ին, 2-րդ փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռուբինյանց փ. 19/2, 26 շենքեր, Բաբայան 3 շենքը,Կոմիտասի պ. 20, 22, 63 շենքեր,
10։00-15։00 Ջրվեժ գյուղի՝ Մայակ թաղ․ 40 շենք,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի՝ Շահումյան, Սպանդարյան, Արա Գեղեցիկ, Նար-Դոսի, Սաֆարյան փողոցներ, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Կալեր, Բոլոր հողեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի, Աբովյան քաղաքի 2, 3, 4-րդ միկրոշրջաններ մասնակի, Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Զառ, Նոր-գյուղ, Ձորաղբյուր, Ներքին Պտղնի գյուղեր մասնակի,
11։00-14։00 Պռոշյան համայնք մասնակի և արտադրական տարածքներ, Վանահովիտ թաղամաս, Զին/մաս, «ՍԼԼ Գազ», «ԱԻՍԱ», «Բադալյան և եղբայրներ», «Էվա-Մակ», «Մարտին-Սթար» ՍՊԸ-ներ, «Ղ․-Տելեկոմ» և Ն. Թորոսյան,
09:30-15:30 Խնածախ գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Գորիս քաղաքի՝ Անկախության, Նժդեհի, Բախշյան փողոցներ մասնակի: