Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 10-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Աբովյան փ. 35, 40, 42, 42ա, 44, 46 շենքեր, Կորյուն 9, 11 շենքեր, Թումանյան անցուղի 2, 26, 28, 28ա շենքեր, Նալբանդյան փ. 106 շենքեր, Այգեստան 9, 10 փողոցների սեփական տներ մասնակի, Տպագրիչների փ. 15, 17 շենքեր, Հանրապետության փ. 69, 71, 79 շենքեր, Սախարովի փ. 8 շենք, Այգեստան 11 փողոցի և Նորքի Այգիներ փողոցի սեփական տներ մասնակի, Չարենցի փ. 12 շենք, Տերյան փ. 54/1 շենք, “Օրան” և “Կոմզոյան” ՍՊԸ-ներ, Եկմալյան փ. 1, 5, Պուշկին փ. 43 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Նանսենի փ. 21/2 շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ՝. Ավետիսյան փ. 25, 58 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 11։00-17:00 Ռուբինյանց փ. 26 շենք, Գրիբոյեդով փ. 11, 11ա շենքեր, Կոմիտասի պող. 6 շենք, Գոգոլի փակուղու սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մամիկոնյանց փ. 51 շենք, Վաղարշյան փ. 20/1 շենք, Լեփսիուսի փ. 25 շենք, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռայնիսի փ. 13, 105 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 21 շենք, Չոլակյան փ. 14, 16 շենքեր, Ազատության պող. 4 շենքը, Բարբյուսի փ. 7, 9 շենքեր, Ազատության պող. 7 շենք, Օրբելի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանթաշյան փ. 6, 8, 4/2, 10, 10Ա, 12 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի սփական տներ, քաղ. Սարգսյան, ԼՃԱՓ, ՍՌՍ բենզալցակայաններ և հարակից ոչ բնակելի տարածքներ,
10։00-16։30 Եղվարդ համայնքի՝ Շահումյան, Սպանդարյան, Արա Գեղեցիկի, Նար-Դոսի, Սաֆարյան փողոցներ, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյանի, Իսահակյան, Շիրակի փողոցներ մասնակի, Կալեր, Բոլոր հողեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի, 10։00-15։00 Ջրվեժ գյուղի Մայակ թաղ․ 40 շենք, 11։00-17։00 Աբովյան քաղաքի՝ 2, 3, 4-րդ միկրոշրջաններ մասնակի, Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն, Զառ, Ձորաղբյուր, Ներքին Պտղնի գյուղեր մասնակի, 12։00-15։00 Նոր Հաճն քաղաքի Թումանյան փ. 3, 5, 5/3 շենքեր, Գայի փ. 3, 5 շենքեր, “Կոնվերսբանկ” ընկերություն, “Հրայր Կարապետյան”, “Զորիկ Զախարյան”, “Արամ Արամյան” ԱՁ-ներ, ։