Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 4 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 9-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 4 շենք, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Թոթովենց 14 շենք, Նոր Նորք 7-րդ զանգ.՝ Ավետիսյան փ. 26, 49 շենք, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 81 շենք, Ավան Առինջ՝ Բաբաջանյան նրբանցք 11 (2/12) շենք, Ավան՝ 14 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Վարդանանց փ. 9, Հանրապետության փ. 67 շենքեր, Անտառային եւ Սարմենի փողոցների սեփական տներ մասնակի, Աղայան փ. 19 շենք, Բայրոն փ. 8, 10 շենքեր, Աբովյան փ. 26 շենք, Մյասնիկյան պողոտա սեփական տներ մասնակի, Սարյան փ. 19-21 շենքեր, Եկմալյան փ. 6, 7, 8 շենքեր, Ֆիրդուսի սեփական տներ մասնակի, Հանրապետության փ. 24 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Գերցենի փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ա.Խաչատրյան փ. 1, 10 շենքեր, Մամիկոնյանց փ. 41 շենք, Շիրվանզադե փ. 2 շենք, Լեփսիուսի փ. 4, 14 շենքեր, Ուլնեցի փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անտառային փ. 146/1 շենք,