Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 75 շենք 1, 2 մուտքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15:00 Նոր Նորք 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 1-21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 35, 36, 38, 51, 59 շենքեր և 2-րդ շրջադարձային 1, 2, 3, 4, 5 շենքեր, “Անի” և թիվ 118 մսուր-մանկապարտեզներ, թիվ 186 դպրոց և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 11։00-17:00 Խորենացի փողոցի սեփական տներ մասնակի, Կոնդ թաղամասի սեփական տներ մասնակի, Մաշտոցի պող. 45, 45ա շենքեր, Բայրոնի փ. 12, Տերյան փ. 71 շենքեր, Աբովյան փ. 21, 23 շենքեր, Մյասնիկյան պողոտա սեփական տներ մասնակի, Վարդանանց փ. 5ա շենք, Լեո փ. 11, 13, 30, 34 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մամիկոնյանց փ. 45 շենք, Վրացական փ. 21/2 շենք, Փափազյան փ. 17 շենք, Կոմիտասի պող. 26 շենք, Քեռու փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ռայնիսի փ. 19 շենք, Բակունցի փ. 1 շենք, Արաբկիր 39փ. 2, 2/1 շենքեր, Դումանի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հովսեփ Էմինի փ. 80 շենք, Կիևյան փ. 1 շենք, Արաբկիր 49փ. 2, 10 շենքեր, Արաբկիր 47փ. 1 շենք, Շիրակի փողոցի սեփական տներ, Շիրակի փ․ 16, 18 շենքեր, Շիրակի փ․ 1-ին նրբ. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 շենքեր և 2-րդ նրբ. 1, 14 շենքեր, Շարուրի փ․ 1, 3 շենքեր, Շարուրի փ․ 7, 7/1, 7/2, 7ա, 8, 9, 10 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Արարատի մարզում՝
10։00-12։00 և 13:00-16:00 Արարատ Ոսկու կորզման ֆաբրիայի բանավանի շենքեր, 11։00-15։00 Արտաշատ քաղաքի՝ Թումանյան և Մարքսի փողոցներ մասնակի, Քաղցրաշեն գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Աբովյան քաղաքի` 2, 3, 4 միկրոշրջաններ մասնակի․ Գեղաշեն, Կամարիս, Կապուտան, Զառ, Ներքին Պտղնի և Ձորաղբյուր գյուղեր մասնակի,
12:00-15:00 Գյումրի քաղաքի` Հ. Սարգսյան, Մարտի 8-ի, Սահմանապահների, Վոլկովի փողոցներ, “Չերկեզի Ձոր” համալիր և 206 տնակային ավան,
Սյունիքի մարզում՝
10։00-13։00 Քաջարան քաղաքի՝ Շահումյան փ. 8, 9 շենքեր, Շիրվանզադե փ. 4-7 շենքեր, Գայի փ. 1, 2, 3, 5, 6 շենքեր, Խանջյան փ. 1, 1ա, 2, 2ա, 3, 3ա, 6, 8, 10, 12 շենքեր, Բակունցի փ. 3-9 շենքեր, Տերյան փ. 1-4 շենքեր, Լեռնաձոր, Խաչինա, Կաթնառատ, Փուխրուտ գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բնակիչներ, 10:00-16:00 Անգեղակոթ գյուղ մասնակի: