«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 30-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևան քաղաքում՝ 10։00-16:00 Տերյան փ. 66 շենք, Այգեստան 9 փող 69 շենք, Ամիրյանփ. 7 շենք, Մաշտոցի պող. 18 շենք, Արհեստավորների սեփական տներ մասնակի, Տիգրան Մեծի պող. 23, 25, 27 շենքեր, Մոսկովյան փ. 31 շենք մասնակի, Կորյուն փ. 3, 5 շենքեր, Կորյուն նրբ․ 4, 6, 6/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, 11։00-17:00 Շիրակի փ․ 2, 2ա, 2/4, 2/6, 2/2, 2/3, 2/10, 2/12, 4, 12, 14 շենքեր, Արտաշիսյան փ․ 81 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նիկոլ Դումանի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 7/3, 7/4 շենքեր, Շիրվանզադե փ. 3, 5, 7, 9, 11 շենքեր, Էմինեսկու 1-ին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դարաբաղի, Սբ. Աբգար Թագավոր փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
Կոտայքի մարզում՝ 11։00-13։00 Բյուրեղավան համայնքի` Հայրենադարձ թաղամաս, «Մարտունց», «Շինգլ» ՍՊԸ-ներ, «Մ․Կարապետյանշ» ԱՁ-ն, Արզնի համայնքի` «Արզնի» թռչնաֆաբրիկան, «Երևան լադա» այգեգործական ընկերություն։