Մեկուկես օր ջուր չի լինի մի շարք հասցեներում
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ պլանային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. դեկտեմբերի 1-ին ժամը 10.00-ից մինչև դեկտեմբերի 2-ը ժամը 22.00-ն կդադարեցվի հետևյալ տարածքների ջրամատակարարումը.
Երևանի՝ Արաբկիր վարչական շրջանի՝ Ադոնցի, Շիրվանզադեի, Ն.Տիգրանյան, Շահսուվարյան, Մամիկոնյանց, Բուդաղյան, Տոլբուխին, Արաբկիրի 41, 43, 49, 51, 53 փողոցներ, Կոմիտասի 1-ին, Վրացական 4-րդ, Գրիբոյեդովի 1-ին եւ Մալխասյանց նրբանցքներ, Ն.Զարյան՝ 21-140 համարներ իրենց կոտորակներով, Ազատության պողոտայի 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 21, 23, 24, 25, 26, 27 համարներ իրենց կոտորակներով, Հովսեփ Էմին 135-150 համարներ իրենց կոտորակներով, Վրացական 12-21 համարներ իրենց կոտորակներով, Կոմիտասի պողոտայի 35-67 կենտ և 52-66 զույգ համարներ իրենց կոտորակներով, Կոմիտասի անցուղի, Թբիլիսյան խճուղի, Կորեայի ձոր, Շրջանցիկ Թունել և Քանաքեռ ՀԷԿ թաղամասեր, Ղափանցյան փողոցն իր նրբանցքներով, «Արաբկիր» Բժշկական կենտրոն:
Կոտայքի մարզ Պտղնի գյուղն ամբողջությամբ, Առինջ գյուղի վերին հատված:
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար: