Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ Երևանում և 3 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է.
նոյեմբերի 23-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Ավան՝ Նարեկացի թաղ․ 54, Չարենցի թաղ․ 9, Սայաթ Նովա թաղ․ 1/5 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Ավան՝ 14 փողոցի 1-20 սեփական տներ; 14 փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17:00 Բուզանդի փ. 28, 30, 36, 38, 41, 43, Արամի փ. 29 շենքեր, Հյուսիսային պողոտա 8 շենք, Սարյան փ. 26 շենք, Պարոնյան փ. 7, Իսրայելյան փ. 34 շենքեր, Կոնդ թաղամասի սեփական տներ մասնակի, Մաշտոց պող. 41 շենքեր, Աղայան փ. 11բ, 11դ, Տերյան փ. 56 շենքեր, Աբովյան փ. 30, 32 շենքեր, Սայաթ-Նովա պող. 25 շենք, Մյասնիկյան պող. 12 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, “Տուր” և “Դեկոր” ՍՊԸ-ներ, Արարատյան փ․ 90 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ.
10։00-16։0Եղվարդ համայնքի՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Շիրակի, Չարենց, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,