Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանում և մի քանի մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 13-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Խորենացի փ. 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14շենքեր, Զաքյան փ. 6 շենք, Հանրապետության փ. 51-53 շենքեր, Տիգրան Մեծի պող. 8 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արշակունյաց պող. 52 շենք, «Հայաստանի ԴՕՍԱԱՖ» համահայկական հայրենասիրական ՀԿ,
11։00-17։00 Սունդուկյան փ. 27 շենք, Լեփսիուսի 2-րդ փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գուլակյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեձոր փ. 78/1 շենք, Կիևյան փ. 11, 11ա, 24 շենքեր, Արծրունի փ. 28 շենք, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գյուլբենկյան փ. 24 շենք,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Շիրակի, Չարենց, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,