Երևանում և մարզերում լույս չի լինի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 6-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Խորենացի փ. 24ա շենք, Խորենացի 1 փակուղի 1, 10, 19, 33, 56 սեփական տներ, Թումանյան փ. 11, 11ա, Նալբանդյան 90, 96, 98, Վարդանանց 5ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ազատության նրբ. 5 շենք, Ազատության պ. 2ա շենք, Կոմիտասի պ. 24/1 շենք, Կոմիտասի պող. 57 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գր.Արծրունի փ. 88 շենք, Ջրվեժ-Ձորաղբյուր թաղամասի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի` Գայի, Խանջյան, Սայաթ Նովա, Զաքարյան, Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Սաֆարյան, Շիրակի, Չարենց, Կոմիտաս, Աբովյան, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,
11։00-16։00 Քասախ համայնք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մուշ և Փախստականների թաղամասերը, Զովունի համայնքի թիվ 35, 36, 37 փողոցներ,
11։00-17։00 Գեղաշեն, Կապուտան, Կամարիս, Վերին Պտղնի գյուղեր մասնակի, Ներքին Պտղնիի ամառանոցներ մասնակի,
12։00-16։00 Գյումրի քաղաքի Հ. Սարգսյան, Մարտի 8-ի, Սահմանապահների, Վոլկովի փողոցներ, “Չերկեզի Ձոր” համալիր 206 տնակային ավան: