Լույս չի լինի Երևանում և մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ սեպտեմբերի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Արգիշտի փ. 11/8 շենք, Հանրապետության փ. 76/3 շենք, Չայկովսկի փ. 30 շենք, Աբովյան փ. 22 շենք, Մոսկովյան փ. 24, 36, 38 շենքեր, Ամիրյան փ. 13 շենք, Արամի փ. 64 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեձոր փ. 76 շենք, Գյուլբենկյան փ. 44 շենք, Ա.Ավետիսյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավիթ Անհաղթ փ. 2 շենք, Ռուբինյանց փ. 15 շենք, Թբիլիսյան խճ.7 շենք, Ն.Տիգրանյան փ. 6, Մամիկոնյանց փ. 25 շենքեր, Խաչատրյան փ. 30, 32 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խաչատրյան փ. 1-ին նրբ. 2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արաբկիր 49 փողոցի սեփական տներ, Հյուսիսային Ճառագայթ սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 41, 43, 44 շենքեր և հարկից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մինսկի փ. 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 38 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ․ 2, 4, 6, 6/1, 6ա, 6/2, 8, 10 շենքեր, թիվ 169 դպրոց, Աէրացիա թաղ. 2/1, 2/2, 2/3, 2/4 բնակելի շենքեր, Շարուրի փ․ 26, 28բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի փ. 1 (30), 3 (31), 5 (31ա) շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Նոր Նորք 8-րդ զանգ.՝ 2-րդ շրջադարձային 1, 2, 3, 4, 5 շենքեր,