Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 31-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Դավթաշեն 1-ին թաղ. 45 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 23 շենք, Զաքյան փ. 8 շենք, Պարոնյան փ. 1 շենք, Խանջյան փ. 47/1 շենք, Սայաթ Նովա պող. 29 շենք, Մաշտոցի պող. 5ա, 5դ շենքեր, Կողբացի փ. 49, 51, 53 շենքեր եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանթաշյան փողոցի սեփական տներ, Վերին Շենգավիթ 11 փողոցի սեփական տներ, Ե․Թադեւոսյան փ․ 2, 4, 6, Մանթաշյան փ․ 5, Բագրատունյաց պող․ 39 շենքեր, Ե․Թադեւոսյան փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քոչարի փ. 18 շենք, Ա.Ավետիսյան փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ազատության նրբ. 10 շենք, Դ.Անհաղթ փ. 2 շենք, Սունդուկյան փ. 15 շենք, Սուրենյան փ. 3 շենք, Ռուբինյանց փ. 14/1 շենք, Դ.Անհաղթ փ. 16 շենք, Սեւքարեցի Սաքո փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դրոյի փ. 28/1 շենք, Խաչատրյան փ. 27, 27/1,29, 29/1, 31, 33 շենքեր, սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի, Մանուշյան փողոցների սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Սաֆարյան, Գայի փողոցներ, Կոմիտասի, Աբովյանի, Չարենցի, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,
12։00-15։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Կոմիտասի, Աբովյանի, Չարենցի, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի, Արզնի համայնք 10-րդ փողոց,
11։00-17։00 Կապուտան, Գեղաշեն, Կամարիս գյուղեր, Պտղնիի ամառանոցներ մասնակի,
10։00-16։00 Գյումրի քաղաք Մուսայելյան, Գորկի, Տերյան փողոցներ, Հաղթանակի պողոտա եւ պարփակված տարածքներ, “Կորոնա” եւ “Պեգաս” սուպերմարկետներ, “ՎՏԲ-Հայաստանբանկ” ընկերության կենտրոնական մասնաճյուղ, “Ֆասթ կրեդիտ կապիտալ” ունիվերսալ վարկային կազմակերպություն եւ “Վիվասել-ՄՏՍ” ընկերության գրասենյակներ, մաշկավեներական պոլիկլինիկան եւ հարակից տարածքներ,
09:00-14:00 Քարահունջ գյուղ: