«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 18-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 22 շենք, Ավիակասսա ՍՊԸ և Ուրարտո ռեստորան, Պուշկին փ. 43, Արամի փ. 64 շենքեր, Խանջյան 31, 35 շենքեր, Ֆրիկի փ. 2, 4 շենքեր, Հերացի փ. 10, Վարդանանց 26/1 շենքեր, Չարենցի փ. 66 շենք, Դեմիրճյան փ. 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Աթյան փ. 45-70 սեփական տներ, Աթոյան անցուղի 1, 2, 5, 7 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նորաշեն թաղ. 34 շենք, Մարգարյան 2-րդ նրբ. 3 շենք, Գյուլբենկյան փ. 39բ, 41 Խաչատրյան փ. 6 շենքեր, Խաչատրյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 7 շենք 3-րդ մուտք, Ա.Ավետիսյան փ. 25 շենք, Ազատության պող. 8, 10 շենքեր, Գյուլբենկյան փ. 29 շենք, Պռոշյան փ. 1 շենք, Արագածի, Կողբի փողոցների սեփական տներ, Արագածի փ․93, 93ա շենքեր, Արագածի, Ղարիբջանյան փողոցների սեփական տներ, Արարատյան փ․1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Բագրատունյաց պող․3-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Արշակունյաց պող․30, 32, Լազոյի փ․6 շենքեր, Լազոյի փողոցի և նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 8, 11 շենքեր, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 6/2 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Դավթաշեն 4-րդ թաղ. 10 շենք, Նոր Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 1, 3, 5 շենքեր, Նանսենի փ. 16, 16/1, 17, 18, 18/1, 20 շենքեր, Բորյան փ. 4, 4/1 շենքեր, Սաֆարյան փ. 14, 18 շենքեր, Լվովյան փ. 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17 շենքեր, Լվովյան նրբ․ 2, 4 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ․ Մալյան նրբ․ 1 շենք, Նոր Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 1-ին նրբ․ 5 շենք, Նոր Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գայի պող. 51 շենք, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Շոպրոնի 2 շենք, Ավան Առինջ՝ 2-րդ միկրո.՝ Տաշքենդի նրբ․ 9 ( 1/13), 2/3 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,