Արթուր Վանեցյանի խոսելու ժամանակն էլ կգա
Այսօր, երբ ամեն ինչ իրար է խառնվել, մարդիկ չեն կարողանում լավը-վատից զատել: Շատերը նույնիսկ չեն էլ հասկանում, թե ինչու են ֆեյքային տարբեր խմբավորումներ հանկարծ փորձում թիրախավորել այս կամ այն քաղաքական գործչին: Բայց այսպես երկար չի շարունակվի, քանի որ կգա ժամանակը, երբ նույն այդ ֆեյքերը կամաչեն իրենց արածից ու կդադարեն աջ ու ձախ սուտ լուրեր տարածել:
«Հայրենիք» կուսակցության տարածքային գրասենյակները: Կուսակցության նախագահ Արթուր Վանեցյանը, սակայն, առանձնապես լուրջ չի վերաբերվում նման ֆեյքային լուրերին, քանի որ նա լավ գիտի, թե ինչը ինչի համար է արվում: Բայց ամեն ինչ եթե ունի սկիզբ, ապա, ունի նաև ավարտ և շատ շուտով Վանեցյանի շուրջ ասեկոսեներ տարածողներն այլևս չեն կարողանա պարապ ընթացքի ռեժիմում գործել: Վանեցյանը ինչպես միշտ հանդես կգա հստակ փաստերով և ժողովրդին ցույց կտա, թե իրականում ով ինչի համար է պայքարում: