Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 29-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 18, 18Ա շենքեր, Մաշտոցի պող. 13/1 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փ․1, 3, 5 շենքեր, Գարեգին Նժդեհ փ․30գ, 32ա, 34ա, 42ա, 42գ շենքեր, Ֆրունզե փ․60ա, Բագրատունյաց փ․53 շենքեր, Ֆրունզե, Լ․Խաչիկյան, Թ․Սարյան փողոցների սեփական տներ, Շիրակի փ․2-րդ նրբ․1, Շիրակի փ․16, 18 շենքեր, Ներքին Շենգավիթ 9փ․ 2, 3 հանրակացարաններ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ղափանցյան եւ Կիեւյան փողոցների սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Րաֆֆու փ. 87 շենք եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Պռոշյանի համայնք՝ «Եթեր» խմբագրություն, «Սեւ քար» իջեւանատուն, «Մ․ Ապերյան», «Հ․ Հարությունյան», «Գ․ Գրիգորյան», «Մ․ Հանոյան» ՍՊԸ-ներ, «Նոր թաղ» եւ «Հուշարձան» թաղամասեր, Զինմաս,
10:00-16:00 Ստեփանավան քաղաքի Չարենց, Կենտրոնական մաս, Թելման, Սուրբ Նշան, Աբովյան թաղամասեր, թիվ 2 դպրոց, Առեւտրի կենտրոն, Պոլիկնինիկա, Կադաստր եւ Զին. Կոմիսարիատ,
10:30-16:30 Եղեգնուտ եւ Դեբեդ գյուղեր: