«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 27-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Ամիրյան փ. 18, 18Ա շենքեր, Մաշտոց պող.13 շենք, Կոնդ թաղ. 34-243 սեփական տներ, Ռուսթավելու փ. 68-98 սեփական տներ, Նալբանդյան փ. 50 շենքի 8 և 9 մուտքեր, Նալբանդյան փ. 106/1 շենք, Աղայան փ. 9 շենքի 5-րդ մուտք, Բրյուսով 28 շենք, Եր․ Քոչար 17 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 21 շենք, Մոլդովական փ. 30, 30/1, 32, 32/1, 36, 38, 40, 42, 44, 44/1, 46/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն․ Ստեփանյան փ. 11, 13, 16, 16/1, 18 շենքեր, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 3 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փ․1, 3, 5, 7/1, 7/2 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Մայիսի 9- ի փ․3 շենք, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ: