«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հուլիսի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մյասնիկյան պող. 2, 4 շենքեր, Թումանյան փ. 12, 13 շենքեր, Թումանյան անց. 2, 26 և 28 շենքեր, Սայաթ Նովա պող. 20 շենքեր և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Բուռնազյան փ. 22-59 սեփական տներ, Բուռնազյան 1-ին նրբ. 1-15 սեփական տներ, Միչուրինի փ. 5 շենք և 6-12 (զույգ) սեփական տներ, Սուվորովի փ. 2-15, 5, 5Ա սեփական տենր, Բագրատունյաց պող․47/2 շենք, Արագածի փ․93, 93ա շենքեր, Արագածի փողոցի սեփական տներ, Կատովսկու, Մուսաելյան, Օդեսայի, Դոդոխյան, Հրազդանի փողոցների սեփական տներ, Վերին Շենգավիթ 2-րդ փ․2, 4, 7, 20ա, 20բ, 20գ շենքեր, Վերին Շենգավիթ 2-րդ․նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Արաբկիր 49, 51 փողոցների սեփական տներ, Ն.Զարյան, Ղափանցյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀԷԿ 5, 5/3, 10, 11 շենքեր և սեփական տներ,հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 22 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 39 շենք, Անդրանիկի փ. 107 շենք, Նոր Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 32/4, 39/3, 39/5 շենքեր, Դ․ Մալյան նրբ․ 5 շենք, Նոր Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Բաղյան 1-ին նրբ․ 5 շենք, Նոր Նորքի 5րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 22 շենք, Նոր Նորքի 6-րդ զանգ.՝ Լ․ Սարգսյան փ. 1, 5 շենքեր, Նոր Նորքի 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 13/6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան՝ Սայաթ Նովա թաղ․ 8/1շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-14:00 Կախակն, Կուտական, Մեծ Մասրիկ, Տրետուկ համայնքներն ամբողջությամբ, Մասրիկի հեռուստակայն, «Վեոն Արմենիա», «Վիվասել-ՄՏՍ» ընկերությունների բջջային կայաններ,
10:00-15:00 Սևան քաղաքի Ուրենգոյ թաղամաս, «Լիհնիտիս», «Տիգրան և Վահե», «Զմրուխտե Լագունա», «Լ.Թադևոսյան», «Երեք Առյուծներ» ՍՊԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:30-15:00 Ախուրյանի տարածաշրջանի Ախուրյան գյուղի «Ճանշին» և «Գյուղշին» բանավաններ, «Յումս», «Ախուրյանի բենզալցակայան» կազմակերպություններ :