«Վեոլիա Ջուր»-ը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին. Մեկ օր ջուր չի լինելու
«Վեոլիա Ջուր» ընկերությունը տեղեկացնում է իր հաճախորդներին և սպառողներին, որ վթարային աշխատանքներով պայմանավորված, ս.թ. հունիսի 18-ին ժամը 10:00-ից մինչև հունիսի 19-ը ժամը 10.00-ն կդադարեցվի Երևան քաղաքի հետեւյալ տարածքների ջրամատակարարումը՝
Արաբկիր վարչական շրջան՝ Ն. Ադոնց փողոցի 19-ից 25 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Վ. Փափազյան 15-ից 32 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Վաղարշյան 15-ից 26 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Գյուլբենկյան 29-ից 46 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Կոմիտասի պողոտայի 3-ից 50 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Հ. Քոչար 7-ից 165 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Վրացական 1-ից 10 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Ն. Զարյան 11-ից 19 հասցեներն իրենց կոտորակներով, Կասյան 10-12 հասցեները, Սունդուկյան 19-29 հասցեները, Բակունց, Ղափանցյան, Հ. Արղության, Գրիբոյեդով, Հ. Սահյան, Սևքարեցի Սաքո, Թավրիզյան, Մանուշյան, Այգեկցի , Ա. Խաչատրյան, Ռիգա, Գ. Արծրունի, Արաբկիր 17-29 փողոցները, Ն. Զարյան 1-ին փակուղին, Մամիկոնյանց փակուղին, Հ. Հակոբյան նրբանցքը, Վրացական 2-րդ նրբանցքը և Ազատամարտիկների թաղը:
Կենտրոն վարչական շրջան՝ Մ․Հերացի, Այգեստան 9-11, Օստրովսկու, Ռոստոմի, Աղյուսագործների, Ծատուրյան փողոցների, Երևանի Մխիթար Հերացու անվան պետական բժշկական համալսարանի, թիվ 1 համալսարանական հիվանդանոցի, Քրիստաֆորի 2-րդ նրբանցքի, Չարենցի 1-ին նրբանցքի, Ծխախոտագործների փողոցի 50-180, Քրիստաֆոր 10-90, Աբովյան 54, 58 համարների ջրամատակարարումը:
Էրեբունի վարչական շրջան՝ Սարի Թաղի 1-3 փողոցների, Սարի Թաղի 1-10 շարքերի, Որմնադիրների փողոցն իր նրբանցքներով, Սասունցի Դավթի փողոցի 70/1, 70/2, 70/3 և Խորենացի 168-240 համարների ջրամատակարարումը։
Քանաքեռ-Զեյթուն վարչական շրջան՝ Ռուբինյանց փողոցի 1, 1ա, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 12, 14, 16, 17-28 շենքերի և 29-33 հասցեների իրավաբանական բաժանորդների, Ռայնիս փողոցի 9-19, 90, 105 շենքերի և առանձնատների, Շովրոյան փողոցի 12, 14, 16 շենքերի և առանձնատների, Լեփսիուս 2-6 փողոցների շենքերի և առանձնատների, Կ.Ուլնեցի փողոցի 70, 70/1, 72, 74, 76 շենքերի, Կ.Ուլնեցի 3-րդ փակուղու շենքերի, Կ.Ուլնեցի 2-րդ փակուղու 4, 6 շենքերի, Դրոյի 4-րդ և 15-ից բարձր համարների շենքերի, Հասրաթյան 5/1 և 5/2 շենքերի, Պ.Սևակ փողոցի 90, 92, 106 շենքերի, Ծ․Աղբյուրի 55 շենքը կոտորակներով, Գոգոլ փողոցի 5ա, 80, 85, 86, 87, 89, 90 շենքերի, Աճառյան 19-37 առանձնատների, Մյասնիկյան պողոտայի, Յաղուբյան, Նորաշխարհյան, Բուսաբանական, Գերցենի, Մ.Ավետիսյան 1, 2, 3, 4 , Էմինեսկի և Էմինեսկի 1 փողոցների, Աշտարակ Կաթ գործարանի և Արթմեդ բժշկական կենտրոնի ջրամատակարարումը։
Ընկերությունը հայցում է սպառողների ներողամտությունը պատճառված անհանգստության և կանխավ շնորհակալություն հայտնում ըմբռնման համար։