Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում, Կոտայքի եւ Գեղարքունիքի մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունիսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետեւյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00 -16:00
Ավան, Բրյուսովի թաղամասի թիվ 63, 64, 65, 66, 67, 71 բնակելի շենքեր, Մխիթարյան միաբանության դպրոց, Դուրյան թաղամասի թիվ 56, 57 բնակելի շենքեր, գ․Առինջ, Դուրյան թաղամասի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Դավիթաշեն 4-րդ թաղամաս 8 շենք, Դավիթաշեն 3-րդ թաղամաս 18, 20 շենք, Մարգարյան 1-ին նրբ. 5-րդ շենք, Լենինգրադյան 52 շենք, Երվանդ Քոչար 1.3 շենքեր, Վրացյան 79-95 տներ, Ալեք Մանուկյան 8/1 շենք եւ ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Բաղրամյան պողոտա 59 գ շենք, Արաբկիր 45 փ. սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ն.Տիգրանյան փ. 11, 13 շենքեր, Ռուբինյանց փ. 1 շենք, Չոլակյան, Ուլնեցի փողոցի սեփական տներ եւ հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ։
Կոտայքի մարզ
Զովունի համայնք, Եղվարդ համայնք (մասնակի), Գայի, Խանջյան, Սպանդարյան, Շահումյան, Իսահակյան, Զաքարյան, Սայաթ-Նովա, Արա-Գեղեցիկ, Պարույր Սեւակ փողոցներ, Սաֆարյան, Չարենց, Նար-Դոս, Կոմիտաս, Աբովյան փողոցներ (մասնակի)