Լույս չի լինելու Երևանում և Արագածոտնի մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 18-ին կանխարգելիչ աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
11։00-17։00 Այգեձորի փ. 72 շենքը, Բաղրամյան 2-րդ նրբ․ 10 շենքը, Չարենցի փ. 10 շենքը, Թոթովենցի փ. 6 շենքը, Ն․Ստեփանյան 7 շենքը, Բակունցի 1-ին նրբ․3 շենքը, Արցախի փ. 10Դ շենքրը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի 2-րդ նրբանցքի բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Չարբախի 6, 7, 8, 12, 15 փողոցների սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա․ Հովհաննիսյան փ. 20 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-15։00 Աշտարակ քաղաքի Բագավան, Մուղնի, Ուլատիտիկ թաղամասերը, Ներսես Աշտարակեցու, Աբովյան, Ալազանի, Արամ Մանուկյան, Արարատյան, Գ․Էմինի, Դոդոխյան, Երևանյան, Փարպեցի, Բագրատունի, Խորենացի, Միկոյան, Նժդեհի, Չարենցի, Նաիրյան, Սևակի, Պռոշյան, Ս․Սարգսի, Տերյան,Րաֆֆի և Քասախի փողոցները:
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել Երևան քաղաքի բնակիչները 1-80 և 0 8000 0 180 և մարզերի բնակիչները 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով: