«Սերժի ներքև նայելու նկարը, որ սաղովի «պաձիլայսա» էիք տալիս, որտե՞ղ էր երկրի առաջին դեմքի մասին արտահայտվելու թույլատրելիության ձեր շեմը»
«Փաշինյանի էդ «արտահոսած» վիդեոյի մեջ ինձ համար որևէ զվարճալի բան իհարկե չկա։ Էս տեսակ վիդեոները կարող են որոշակիորեն զվարճալի լինել այն պարագայում, երբ գլխավոր հերոսին դու մշտապես տեսել ես այլ կարգավիճակում, միշտ պաշտոնական և այլն։ Նման դեպքերում անսպասելիությունը կարող է առաջացնել ծիծաղ, երբ տեսնում ես մարդուն այլ իրավիճակում։ Էս մեր մարշուտնու շոֆեռին մենք ախր ինչ կերպ ասես տեսել են։ Մարդը բխկում ա եթերում, դուք ասում եք հազը կամ եսիմ ինչը։ Բացարձակ խնդալու չի։Ինձ այս իրավիճակում ավելի շատ զվարճացնում ա էն կոնտինգենտը, որ կես դրույք Նիկոլի պրոկտոլոգ աշխատելով հիմա խոսում ա երկրի առաջին դեմքին ծաղրելու անթույլատրելիության մասին։ Դե հիմա ոնց չասես, այ երեսպաշտ չաթլախներ, բա որ դուք Սերժի ներքև նայելու նկարը քցում ու սաղովի պաձիլայսա էիք տալիս թե բա «աչքը կպել ա», էդ ժամանակ որտե՞ղ էր երկրի առաջին դեմքի մասին արտահայտվելու թույլատրելիության ձեր շեմը։ Էլի եմ ասում, մեկը ինձանից սոլիդարություն չակնկալեք հանկարծ, ես անձամբ եմ էդ սև լենտերը ռուլոն սարքելու ու ձեր համապատասխան տեղը մտցնեմ ու այ էդ ժամանակ ձեզ պետք կգան պրոկտոլոգիայի ձեր փորձված գիտելիքները»: