Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 5 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ հունվարի 14-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-14։00 Ավան՝ Դուրյան թաղ. 31 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,
11։00-17։00 Թումանյան փ. 19, 21, 21/1, 21/4, 25, 27, 27ա, 29 շենքերը, Մաշտոցի պող. 42, 42ա շենքերը, Կողբացի փ. 83 շենքը, Լալայանց փ. 47ա շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Աբովյան փ. 3/2, 5/1 շենքերը, Տերյան փ. 18, 20, 24, 28, 30, 32 շենքերը եւ հարակցի ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Չարենցի փ. 68 հասցեն եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հրաչյա Քոչարի 1 շենքը, Կասյան փ. 2, 4, 6, 8, 10 շենքերը, Զ․Քանաքեռցի փ. 1-32 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ներքին Շենգավիթ 16 փողոցի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 11փ․39/1, 39/2 շենքերը, Ներքին Շենգավիթ 11 փողոցի 2-րդ նրբանցքի սեփական տները, Ներքին Շենգավիթ 9 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սիլիկյան թաղամասը եւ հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Արցախի փ. 24, 24/1, 28, 30շենքերը, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 26/2 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,