Կուբայի բժիշկները պնդում են, որ գտել են քաղցկեղի բուժումը. Նրանք արդեն բժշկել են 4000 մարդու…
Քաղցկեղը մեր օրերի ամենամահացու հիվանդությունն է!
Ցավոք սրտի գիտնականները դեռ չեն կարողանում գտնել դրա դեղամիջոցը:Բազմաթիվ գիտնականներ իրենց կյանքը նվիրել են հենց այս հիվանդության դեմ դեղամիջոցի հետազոտություններին:
Կան բազմաթիվ բնական այլընտրանքային միջոցներ,որոնք օգնում են կարող են փոխարինել քիմիոթերապիային և ճառագայթմանը:Վերջերս Կուբայում գտնվող մի հետազոտական խումբ կարողացել է ստեղծել պատվաստանյութ,որը բուժել է ավելի քան 4000 մարդու:
Այս պատվաստանյութը արդյունավետ է անգամ քաղցկեղի խորացած դեպքերում:Այս միջոցը լույս է տեսել 16 հետազոտություններից հետո և չունի կողմնակի ազդեցություններ:
Այս միջոցը ամրացնում է իմունային համակարգը և արդյունավետ կերպով կանգենցնում է հիվանդության առաջախաղացումը:
Գիտնականները հույս ունեն,որ այս պատվաստանյութը կօգնի փրկել մարդկանց կյանքեր և կօգնի ազատվել այս մահաբեր հիվանդությունից:
Ինչպես ստանալ այս պատվաստանյութը և ինչպես կապվել Կուբայի մասնագետների հետ:
Այն արտադրվում է միայն Կուբայի Labiofam:Avenidalndependencia ընկերությունում Boyeros 16 1/2,Սանտյագո-դե-լաս-Վեգաս,Հավանա,Կուբա,հեռ.+53 683 3188/683 2151,[email protected] և [email protected]: