ME թոքենը մտնում է պատմության մեջ, 4 ամսում արժեքն աճել է ավելի քան 1375% -ով
ALL.ME (ME) թոքենի`all.me թվային հարթակի ներքին արժույթի արժեքը 4 ամսում աճել է 1375%:
ME Token-ը, որը գրանցվել է 2019 թվականի փետրվարի 11-ին CoinAll կրիպտոբորսայում և որի սկզբնական արժեքը կազմել է $0,014, այժմ  վաճառվում է գրեթե $0,20 մակարդակի վրա:
all.me-ն թվային էկոհամակարգ է, որը բաղկացած է սոցիալական ցանցից (meNetwork), առեւտրային հարթակից (meMarket) եւ վճարային ծառայությանից (mePay): Յուրօրինակ բիզնես մոդելն օգտատերերին թույլ է տալիս հաղորդակցվել միմյանց հետ, կարդալ հետաքրքիր կոնտենտ եւ վարձատրվել ME  թոքեններով ( all.me-ի կրիպտոարժույթը): Պլատֆորմը գովազդային եկամուտների 50% կիսում է օգտատերերի հետ:
ME-ն կիրառվում է նաեւ all.me սոց ցանցի սահմաններից դուրս: Թոքենն արդեն հնարավոր է փոխանակել BTC-ի կամ USDT- հետ, նաեւ այն ունի անչափ մեծ լիկվիդայնություն, ինչը կարեւոր գործոն է ինչպես ներդրողների, այնպես էլ այն տնօրինող սովորական օգտատերերի համար:
meMarket-ի գործարկմամբ, բոլոր all.me-կարող են անմիջապես իրենց լրահոսից տարբեր ապրանքներ գնել, վաճառել նրանց, պարզապես տեղադրելով իրենց էջում և վարկանիշ տալ վաճառողներին, որպեսզի օգնեն ուրիշներին վաճառել ապրանքները խելամիտ կերպով, հարցեր տալ ապրանքի վերաբերյալ և հարցեր ուղղել վաճառողներին: