Թող բոլորն էլ տեսնեն, թե ով է իրականում Արթուր Գևորգյանը...
Stella Hovsepyan-ը իր ֆեյսբուքյան էջում գրում է.
Ինչպես բազմիցս, այնպես էլ հիմա ես շեշտում եմ, որ Հայաստանի բռնցքամարտի ֆեդերացիայի նախագահ Արթուր Գևորգյանի նման անձը իրավունք չունի զբաղացնել պաշտոն, առավել ևս սպորտի ոլորտում, որտեղ բազում երիտասարդներ իրենց ուժերն են փորձում, որպեսզի հասնեն հաջողության: Իսկ նման մարդը, ով իր բազում նենգ գործունեություններով աչքի է ընկել, շարունակում է կառչել աթոռից և խաթարել բռնցքամարտի զարգացմանը: Եվ ասեմ, որ հերթական զավեշտալի բացահայտումն է տեղի ունեցել այդ մարդու վերաբերյալ: Երբ նա եղել է Դավիթաշեն վարչական շրջանի թաղապետ, օգտագործել է իր պաշտոնը, որպեսզի օտարի թաղապետարանի շենքի մի մասը և չեք էլ զարմանան չէ՞, որ այդ օտարման գործընթացի վերջնական փուլում սեփականատեր է դառել Արթուր Գևորգյանի եղբոր՝ Արտյոմ Գևորգյանի աներորդին՝ Գևորգ Եղիազարյանը: Արդյունքում ստեղծվել է մի ցանցային համակարգ, որով հասցվել է զգալի վնաս ու շնորհիվ Հայկ Մարությանի հայտարարությունների, մենք այժմ կարող ենք տեղեկանալ այս խարդախ ու զավեշտալի դեպքերի մասին, որոնց մասին ՀԲՖ նախագահը լռում է: Այժմ այս ամբողջը պետք է քննվի և հուսով ենք, որ կվերականգնվի այն վնասները, որը հասցրել է Արթուր Գևորգյանը իր պաշտոնավարման ընթացքում:
Անթույլատրելի է նմանատիպ ձևով չարաշահել պաշտոնը և չեմ էլ կարող բացառել, որ նա այժմ էլ շարունակում է նման գործողությունները արդեն բռնցքամարտի ոլորտում, քանի որ քիչ չեն դեպքերը, երբ բազում բռնցքամարտիկներ բողոքել են նրա գործունեությունից: Հուսամ շուտով կվերականգվի արդարությունը և թաղապետարանի բնականոն գործունեությունը կվերականգնվի, իսկ հասարակությունն էլ թող հերթական անգամ իմանա, թե ինչ նենգ ու շահամոլ մարդ է Արթուր Գևորգյանը: