Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ Երեւանում եւ վեց մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մայիսի 30-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`
10:00-16:00 Ռուբինյանց փ. 22, 24, 26, 28 շենքերը, Ռայնիսի փ. 17 շենքը, Գոգոլի փ. 64-86 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Թբիլիսյան խճ. 2/6, 4, 6, 8, 10 շենքերը, Քանաքեռ 10փ. 18-38Ա; 11փ. 30-59; 12փ. 43Ա-45 սեփական տները եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ա.Խաչատրյան փ. 24-26 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գյուլբենկյան փ. 43 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 9, 7, 5, 3, 11, 1; 2-րդ նրբ. 1, 2, 3 շենքերը, Ֆուչիկի փ. 7/5 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շինարարների փ. 10/1, 8, 6 շենքերը, Արզումանյան փ. 8ա, 10, 12 շենքերը, թիվ 118 դպրոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Մազմանյան փ. 5 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Շահումյան 4, 6 փողոցները եւ Ամառանոցային տարածքը,