Այսօր կխաղարկվի 9 ավտոմեքենաներից առաջինը
Վիվառոյի 15-ամյակին և Ֆուտբոլի աշխարհի առաջնությանն ընդառաջ սկսվում է ավտոմեքենաների խաղարկությունների շարքը: Առաջին խաղարկությունը տեղի կունենա մարտի 26-ին, ժամը 20:00-ին և կհեռարձակվի Շանթ հեռուստատեսության ուղիղ եթերում, ինչպես նաև vivarobet.am կայքում և youtube-յան ալիքում:
Այս խաղարկությանը մասնակցում են մարտի 12-ից մինչև այսօր սպորտ բաժնում 1000 դրամ և ավելի խաղադրույք կատարած մասնակիցները: Խաղադրույքներն ընդունվում են թե առցանց, թե Վիվառոյի բուքմեյքերական կետերում:
Խաղարկությանը մասնակցում են խաղադրույքների betID-ների թվանշանները: Կենո սարքի միջոցով պատահականության սկզբունքով հանված թվերը համեմատվելու են betID-ների թվանշանների հետ, առավելագույն համընկնում ունեցող տոմսն է կշահի ավտոմեքենան:
Այսպիսի խաղարկությունները կայանալու են յուրաքանչյուր 14 օրը մեկ՝ յուրաքանչյուր անգամ խաղարկելով մեկ ավտոմեքենա: Հաջորդը տեղի կունենա ապրլի 9-ին, որին կմասնակցեն մարտի 26 -ից ապրիլի 8-ը ընկած ժամանակահատվածում կատարված խաղադրույքները: Ի դեպ, խաղարկությանը կմասնակցեն թե շահած, թե պարտված տոմսերը: