Հենրիխ Մխիթարյանի երկրպագուները կմասնակցեն Չինգաչունգի հատուկ մրցաշարի
Մարտի 9-ին ֆուտբոլի Եվրոպա լիգայի 1/8 եզրափակչում Հենրիխ Մխիթարյանի թիմը առաջին հանդիպումն է անցկացնում Իտալիայում «Միլանի» հետ: «Արսենալի» վերջին շրջանի ելույթները մեղմ ասած, չեն գոհացնում երկրպագուներին, սակայն Եվրոպա լիգայի հանդիպումները այլ մակարդակ և այլ մոտիվացիա են ենթադրում: Եվ հենց այստեղ է երևում իսկական երկրպագուի հավատարմությունը:
Վիվառոն կրկին հանդես է գալիս մեր հավաքականի ավագի երկրպագուներին աջակցելու նախաձեռնությամբ: Ակցիայի այն մասնակիցները, ովքեր հավատում են, որ Մխիթարյանը այս կարևոր դիմակայությունում գոլի հեղինակ կդառնա և խաղադրույք կկատարեն այդ իրադարձության վրա, անվճար կգրանցվեն Չինգաչունգի հատուկ մրցաշարին: Մրցաշարը տեղի կունենա մարտի 14-ին, ժամը 22:00, իսկ մրցանակային ֆոնդ սահմանվել է 150.000 դրամ:
Ավելացնենք, որ Չինգաչունգի «Մխիթարյան» մրցաշարի ուղեգիր ձեռք կբերեն բոլոր մասնակիցները, անկախ իրենց կատարած խաղադրույքի ելքից: Հավատացեք հայ կիսպաշտպանի հաջողությանը և կատարեք խաղադրույք: Վիվառոն շարունակում է խրախուսել Հենրիխ Մխիթարյանի հավատարիմ երկրպագուներին: