Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանի և մի քանի մարզերի որոշ հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 22-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Լվովյան փ. 25 շենքի 2-րդ մուտք, Ավան՝ 5-րդ փողոց 1-ին նրբանցքի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,11։00-17:00 Արամի փ. 70, Պուշկինի փ. 51/1, Եկմալյան փ. 1 շենքեր, Զաքյան 1-ին նրբ․ 1 շենք, Զաքյան 1, 3 շենքեր, Ամիրյան փ. 3, 5, 5ա շենքեր, Մաշտոցի պող. 5, 5ա, 5բ, 5գ, 5դ, Սարյան փ. 36, 38, 40, 40ա շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 45/1 շենք, Դրոյի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գուլակյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չեխովի փող. 56 շենք, Չեխովի փ. 54 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ Արտաշիսյան փ. 71, 73 շենքեր, Փիրումյան փողոց, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 30, 31 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,