Լույս չի լինի Երևանում և մի քանի մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 2-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11։00-17:00 Դեղատան փ. 15, Խորենացի փ. 25ա շենքեր, Մհեր Մկրտչյան փ. 1 շենք, Չարենցի փ. 10-24 շենքեր, Չարենցի փ. 12 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 106/1 շենք, Իսահակյան փ. 8, 10 շենքեր, Ֆիրդուսի փողոցի սեփական տներ մասնակի, Տիգրան Մեծի պող. 12 շենք, Խորենացի փողոցի սեփական տներ մասնակի, Կոնդ թաղամասի սեփական տներ մասնակի, Դավիթ Անհաղթի փ. 6/8 շենք, Քեռու փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վրացական փ. 21/2 շենք, Լեռ Կամսարի փ. 30/2 շենք, Սարմենի փ. 92, 92/1 շենքեր, Անտառային փ. 172 շենք, Ազատության պող. 6 շենք, Մամիկոնյանց փ. 51/2 շենք, Մ.Ավետիսյան փ. 10ա շենք, Վրացական փ. 21/2 շենք, Հր.Քոչար փ. 11, 13 շենքեր,
10։00-12։00 Վեդի քաղաքի Կասյան փողոց մասնակի, Արարատ Ոսկու կորզման ֆաբրիայի բանավանի 7, 8, 9, 10, 11բ շենքեր, Արտաշատ քաղաքի Արազի փ 12, 35, 37, 43 հասցեներ,