Էլեկտրաէներգիայի պլանային անջատումներ կլինեն Երևանի և որոշ մարզերի մի շարք հասցեներում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ նոյեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16:00 Շովրոյան փ. 14 շենք,11։00-17:00 Այգեձորի փ. 59 շենք, Ահարոնյան փ. 14 շենք, Մամիկոնյանց փ. 49 շենք, Բաղրամյան պող. 58 շենք, Ազատության նրբ. 4 շենք, Լեփսիուսի փ. 1ա շենք, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Հ.Էմին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նալբանդյան փ. 15 շենք, Կողբացի փ. 22, 45, 43, 39, 37, 20 շենքեր, Մաշտոցի պող. 31 շենք 1-3 մուտքեր, Հին Երևանցու փ. 57-59 շենքեր, Պուշկինի փ. 36 շենք, Տերյան փ. 19 շենք 1-3 մուտքեր, Հյուսիսային պող. 5 շենք 1-3 մուտքեր, Իսրայելյան փ. 34 շենք, Ամիրյան փ. 11 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 50 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ 2-րդ միկրոշրջան` 1/19 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք Մարաշ 7-րդ փողոցի 70-130 սեփական տներ, 7-րդ փողոցի 1-ին նրբանցքն ամբողջությամբ, 9-րդ փողոցի 88-122 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնքի՝ Շահումյան, Սպանդարյան փողոցներ, Շիրակի, Չարենցի, Կոմիտասի, Աբովյան, Իսահակյան փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամասեր, Ծիրանանոց թաղամաս մասնակի,