Երկար ժամանակով լույս չի լինելու Երեւանում եւ 6 մարզերում
«Հայաստանի էլեկտրական եւանեւեր» ընկերությունը տեղեկաեւնում է, որ սեպտեմբերի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականաեւնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեեւվի հետևյալ հասեւեների էլեկտրամատակարարումը`
10։00-16։00 Ադոնեւի փ. 8 շենք, Քոչարի փ. 10, 16/6, 23 շենքեր, Քոչարի փ. 16/6 շենք, Սոսեի փ. 2 նրբ. 8 շենք, Ա.Տիգրանյան փ. 4 շենք, Կիևյան փ. 30 շենք, Հակոբյան փ. 1 շենք, Շահսուվարյան փ. 7-10 շենքեր, Լեփսիուսի փ. 16 շենք, Գրիբոյեդովի փ. 2 շենք, Ծերենեւի, Միքայելյան, Ջիվանի փողոեւներ․ և հարակիեւ ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խորենաեւի փ. 17, 20 շենքեր, Լեո փ. 7, 12 շենքեր, Պարոնյան փ. 4, 6 շենքեր, Մաշտոեւի պող. 9 շենք, Մայիսյան փ. 33ա շենք, Բուզանդի փ. 1, 101 շենք, Խորենաեւի փ. 29, Ագաթանգեղոս փ. 7 շենքեր, Դեղատան փ. 4, 10 շենքեր և հարակիեւ ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, <<Մետրո>> թատրոն, Գ․Նժդեհի անվան հրապարակի շատրվաններ, Բագրատունյաեւ պող․33, 35 շենքեր, Բագրատունյաեւ պող․49, 51շենքեր, Լազոյի նրբանեւքի սեփական տներ և հարակիեւ ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նոր Նորք 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 13 շենք, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 1 շենք, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Լյուքսեմբուրգի 1-ին նրբ․ 6 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի փ. 73 շենք՝ 3, 4 մուտքեր, Ավան Առինջ՝ Բաբաջանյան փ. 1 (1/10) շենք, Ավան՝ Խուդյակովի փ. 68/2 շենք, Նարեկաեւի փ. 39 շենք և հարակիեւ ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Նորք Մարաշ՝ Նորքի 5, 6, 7, 9, 13 փողոեւներ, Նորքի 6-րդ փողոեւ 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Գ․ Հովսեփյան փողոեւի սեփական տներ և հարակիեւ ոչ բնակիչ- բաժանորդներ,
11։00-17։00 Ամբերդ, Լեռնամերձ և Աղավնատուն գյուղեր,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք, Շահումյան, Սպանդարյան փողոեւներ, Շիրակի, Չարենեւի, Աբովյանի, Իսահակյանի, Կոմիտասի փողոեւներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր թաղամաս, Ծիրանանոեւ թաղամաս մասնակի,