2.ՀՀ քաղաքացու անձնագրի պատճենը,
3.հաստատության ղեկավարման իրավունքի /հավաստագրի/ պատճենը,
4.տվյալ հաստատության զարգացման ծրագիրը /ներկայացնել մրցույթից առնվազն երեք օր առաջ/,
5.հրապարակված հոդվածների ցանկը կամ գիտական կոչումը հաստատող փաստաթուղթը /դրանց առկայության դեպքում/, 6.աշխատանքային գրքույկի պատճենը:
ՀՀ Շիրակի մարզի «Նահապետավանի միջնակարգ դպրոց» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհուրդը հայտարարում է մրցույթ` հաստատության տնօրենի պաշտոնը զբաղեցնելու համար:
5.հրապարակված հոդվածների ցանկը կամ գիտական կոչումը հաստատող փաստաթուղթը /դրանց առկայության դեպքում/, 6.աշխատանքային գրքույկի պատճենը: Փաստաթղթերի պատճենները պետք է ներկայացնել բնօրինակների հետ:
ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի «Լեռնահովտի Վ. Բարեղամյանի անվան հիմնական դպրոց» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհուրդը հայտարարում է մրցույթ` հաստատության տնօրենի պաշտոնը զբաղեցնելու համար:
Փաստաթղթերի ընդունումը կանցկացվի ըստ կարգի: Փաստաթղթերն ընդունվում են 2020 թ. սեպտեմբերի 2-ից մինչև հոկտեմբերի 1-ը ներառյալ, ամեն օր՝ ժամը 10:00-ից 15:00-ը, բացի շաբաթ և կիրակի օրերից, Լեռնահովտի Վ. Բարեղամյանի անվան հիմնական դպրոցում: Հասցե` ՀՀ Գեղարքունիքի մարզ, գ. Լեռնահովիտ, 1-ին փ., շենք 11, հեռ.` 094-86-89-07:
Մրցույթը տեղի կունենա 2020 թ. հոկտեմբերի 12-ին, ժամը 12:00-ին, ՀՀ Գեղարքունիքի մարզի, Լեռնահովտի Վ. Բարեղամյանի անվան հիմնական դպրոցում: