Երկար ժամանակով լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 26-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-16:00 Տիգրան Մեծի պող. 59 շենք, Աճեմյան փ. 89-129 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Թումանյան փ. 33, 35բ շենքեր, Բայրոնի փ. 1/1 շենք, Նալբանդյան փ. 51 շենք, Աբովյան 34ա շենք, Կողբացի փ. 4 շենքը, Եկմալյան փ. 1 շենք, Ալեք Մանուկյան փ. 7, 8/1, 10, 15, 15ա, 17 շենքեր, Ամիրյան փ. 2, 4 շենքեր, Բուզանդի փ. 6-45 սեփական տներ, Կողբացի փ. 18-45 սեփական տներ, Արամի փ. 64 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեստան 7-րդ փողոցի 1-18 սեփական տներ, Այգեստան 3, 4, 6, 12 փողոցներ մասնակի, Հրանտ Շահինյան փ. 1, 2, 11, 12 սեփական տներ, Վարդանանց փ. 93-127 սեփական տներ, Եր․ Քոչարի փ. 1, 3 շենքեր, Վրացյան փ. 79-95 սեփական տներ, Զավարյան փ. 163-179, Նար Դոսի փ. 110-133 սեփական տներ, Չարենցի փ. 90-125 սեփական տներ, Քրիստափորի փ. 156- 172 սեփական տներ, Դավիթ Անհաղթ փ. 19 շենք, Գոգոլի փ. 7 շենք, Մ.Ավետիսյան 4փ. 22 շենք, Բաբայան փ. 26, 30, 34 շենքեր, Համբարձումյան փ. 47 շենք, Քոչարի փ. 18 շենք, Գրիբոյեդովի փ. 15ա շենք, Կոմիտասի պող. 5ա, 56, 58 շենքեր, Կոմիտասի պող. 55 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոմիտասի պող. 60 հասցեում գտնվող «Երևան Սիթի» սուպերմարկետ, Սունդուկյան փ. 25 շենք, Ֆանարջյան, Անտառային և Շրջանցիկ Թունել փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մամիկոնյանց փ. 40-40/2, 42-44 շենքեր, Ն.Տիգրանյան փ. 5, 7, 11, 13, 19, 19/1, 21 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ներքին Չարբախ 3, 4, 5, 10 փողոցներ և 5 փողոցի 1-ին նրբանցքի սեփական տներ, Շևչենկո փ. 1, 4, 6 հասցեներ, Եղբարյության փ. 4, 6, 8 սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սասնա Ծռեր փ. 2 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 24 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 46/4 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ 1-ին միկրո.՝ Աշխաբադի փ. 1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ավան՝ Աճառյան փ. 7/6, 35/74, 37/7 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ծարավ Աղբյուր փողոցի բոլոր շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10։00-16։00 Եղվարդ համայնք՝ Շահումյան, Սպանդարյան, Գայի, Խանջյան, Արա-Գեղեցիկ, Իսահակյան, Սաֆարյան, Զաքարյան փողոցներ, Կոմիտասի, Աբովյան, Չարենցի փողոցներ մասնակի, Բոլոր հողեր, Կալեր, Ծիրանանոց թաղամասեր, Նար-Դոսի թաղամաս մասնակի, Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն գյուղեր մասնակի, Պտղնիի ամառանոցներ մասնակի,
13։00-17։00 Ջրվեժի «Ա» թաղամաս մասնակի։