«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 21-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Երևանում՝
11:00-16:00 Թումանյան փ. 28/20 շենք, Աբովյան փ. 11, 13 շենքեր, Թամանյան փ. 2ա շենք, Սայաթ Նովա պող. 21ա շենք, Սարյան փ. 26 շենք, Սարյան փ. 4-14 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կողբացի փ. 1ա շենք, Արամի փ. 24, 24ա, 26շենքեր, Դեմիրճյան փ. 27/1 շենք, Բաղրամյան պող. 21 շենք 5-րդ մուտք,Սունդուկյան փ. 7 շենք 7-րդ մուտք, Դրոյի փ. 8/1 շենք, Ա.Սերոբ փ. 5, 5ա շենքեր,Կոմիտասի պող. 48, 48ա շենքեր,Արղության և Ղափանցյան փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Խաչատրյան փ. 27, 27/1, 29, 29/1, 31, 33 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Այգեկցի փողոցի սեփական տներ, Մանուշյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 13 շենք, Չեխովի 12ա, 24, 28, 34 շենքեր, Բագրատունյաց պող. 12 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Չեխովի 11, 12 շենքեր, Մանթաշյան 42, 50 և Շևչենկոյի փ. 7 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Շիրակի փ. 54, 56, 58, 60, 62 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ձոր-1 թաղամաս, Բաշինջաղյան 2 նրբ. 6 շենք, Դավթաշեն 3 թաղ. 30 շենք, Նազարբեկյան 11 շենք, Դավթաշեն 1 թաղ. 37, 38 շենքեր, Դավթաշեն 1 թաղ. 39 շենք, Դավթաշեն 4 թաղ. 2 շենք, Գյուլիքևխյան փ․ 1, 2, 3, 5, 7, 9 շենքեր, Գյուլիքևխյան նրբ․1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 45 շենքեր, Ա․ Հովհաննիսյան 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 12, 14 շենքեր, Գայի պող․ 37, 39, 41, 43, 51, 53 շենքեր, թիվ 150 դպրոց, թիվ 106 և 261 մսուր մանկապարտեզներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Նորք 3-րդ զանգ.՝ Գայի փող․ 26, 32շենքեր, Նոր Նորք 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան 11 շենք, Նոր Նորք 9-րդ զանգ.՝ Վիլնյուսի 27 շենք, Ավան՝ Խուդյակովի փ․ 84/1շենք, Ավան՝ Աճառյան փ․ 1 շենք, Ավան Առինջ՝ 1-ին զանգ.՝ Բաբաջանյան փ.4 (2) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,