Էլեկտրաէներգիայի անջատումներ են սպասվում Երևանում և Կոտայքի մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 17-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Մայիսի 9փ․13 շենք,
11:00-17:00 Ռուբինյանց փ. 21 շենք, Սունդուկյան փ. 7 շենք 2-րդ մուտք, Հ.Հակոբյան փ. 9/1 շենք, Դրոյի փ. 14 շենք,Վաղարշյան փ. 23, Խաչատրյան փ. 11, 13 շենքեր,Կիևյան փ. 2բ շենք, Բաղրամյան պող. 23 շենք 1 և 4 մուտքեր, Բաղրամյան պող. 64 շենք, Արղության փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 33/1, 33/2 շենքեր, Սարյան փ. 29, 36 շենքեր, Արամի փ. 86 շենք, Ապենդարյան փ. 1, 3 շենքեր, Մոսկովյան փ. 28 շենք, Վարդանանց 10 շենք և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդներ, Մայիսի 9-ի, Արագածի փողոցներ սեփական տներ, Կողբի 1 փողոցի սեփական տներ, Չեխովի փ․10, Չևչենկո փ․10, Մայիսի 9-ի փ․51ա շենքեր, Շևչենկո փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 8, 14, 52 շենքեր, Դավթաշեն 3-րդ թաղ. 24 շենք, Նազարբեկյան փ. 9 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր Արեշ 9փ. 51-73; 16փ. 35-74; 44փ. 45-92; 46փ. 1-40 սեփական տներ; 50 փողոցի սեփական տներ, Էրեբունի փ. 21, 21/1, 23 շենքեր, Նոր Արեշ 11փ. 72 շենք, Ազատամարտիկների փ. 75-82 սեփական տներ և 87 և 89 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, «Վեոն Արմենիա» («Օրբիտա» 2 ) ՍՊԸ, «Ավտոգազ» ՍՊԸ , «Ս․ Կարապետյան», «Ական» ՍՊԸ, «Դիաննա» ՍՊԸ, «Ժ․ Դանիելյան», «Երևան Ջուր» ՓԲԸ, «Ս․Ալոյան», «Մ․ Ավետիսյան» ՍՊԸ, «Ա․ Ավանեսյան», «Դ․ Ավանեսյան» ՍՊԸ, «Հ․ Հարությունյան», «Կ․ Հախնազարյան» ընկերությունները, Ավան՝ Թումանյան թաղ․ 13/1 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,