Հրապարակվել է օգոստոսի 11-ի դասացուցակը
ՀՀ ԿԳՄՍ նախարարության նախաձեռնությամբ՝ Կրթական տեխնոլոգիաների ազգային կենտրոնը շարունակում է հեռավար կրթությունից դուրս մնացած աշակերտների համար կազմակերպել խորհրդատվություններ և դասեր։ E-school Armenia կայքի «Առաջադրանքներ» բաժնում (http://e-school.am/tasks) սովորողների համար տեղադրվում են ամառային առաջադրանքներ, հանձնարարություններ ու խորհուրդներ, որոնց պետք է նախօրոք ծանոթանալ և կատարել դրանք մինչ դասավանդողների հետ տեսահանդիպումներին մասնակցելը։ Տեսահանդիպումների ժամանակացույցը և հղումները տեղադրվում են կայքի «Առաջադրանքներ» բաժնում։ Ամառային առաջադրանքներում ներառված բոլոր տեսադասերը կարելի է դիտել E-school Armenia կայքի «Մեր դասերը» բաժնում (http://e-school.am/lessons)։ Դասընթացներին կարող են մասնակցել նաև այլ սովորողներ, որոնք ցանկանում են վերհիշել անցած ուսումնական տարվա նյութը։ Ստորև ներկայացնում ենք օգոստոսի 10-15-ի դասացուցակը. Երկրորդ շաբաթ, օգոստոսի 10-15 Երկրորդ դասարան Ես և շրջակա աշխարհը – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 13։00-ին Մայրենի – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 14։00-ին Մաթեմատիկա – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 15։00-ին Երրորդ դասարան Ես և շրջակա աշխարհը – օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 13։00-ին Մայրենի – օգոստոսի 12-ին՝ ժամը 10։00-ին Մաթեմատիկա – օգոստոսի 12-ին՝ ժամը 11։00-ին Չորրորդ դասարան Ես և շրջակա աշխարհը – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 13։00-ին Մայրենի – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 14։00-ին Մաթեմատիկա – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 15։00-ին Հինգերորդ դասարան Բնագիտություն – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 10։00-ին Մայրենի – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 11։00-ին Մաթեմատիկա – օգոստոսի 15-ին՝ ժամը 10։00-ին Վեցերորդ դասարան Մայրենի – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 11։00-ին Բնագիտություն – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 10։00-ին Համաշխարհային պատմություն – օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 12։00-ին Բնագիտություն – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 10։00-ին Աշխարհագրություն – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 11։00-ին Մայրենի – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 11։00-ին Մաթեմատիկա – օգոստոսի 15-ին՝ ժամը 11։00-ին Յոթերորդ դասարան Կենսաբանություն – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 11։00-ին Հայոց լեզու – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 12-ին Գրականություն – օգոստոսի 10-ին՝ ժամը 13-ին Քիմիա – օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 11։00-ին Համաշխարհային պատմություն – օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 12։00-ին Ֆիզիկա – օգոստոսի 12-ին՝ ժամը 12։00-ին Կենսաբանություն – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 11։00-ին Աշխարհագրություն – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 10։00-ին Հայոց լեզու – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 12։00-ին Գրականություն – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 13։00-ին Ութերորդ դասարան Կենսաբանություն – օգոստոսի 11-ին՝ ժամը 10։00-ին Ֆիզիկա – օգոստոսի 12-ին՝ ժամը 11։00-ին Քիմիա – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 11։00-ին Հայոց լեզու – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 12։00-ին Հայ գրականություն – օգոստոսի 13-ին՝ ժամը 13։00-ին Կենսաբանություն – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 10։00-ին Աշխարհագրություն – օգոստոսի 14-ին՝ ժամը 11։00-ին