Երկար ժամանակ լույս չի լինելու Երևանում և 2 մարզում
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, որ օգոստոսի 11-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը` Երևանում՝ 11:00-17:00 Մոսկովյան փ. 28, 33 շենքեր, Հերացի փ. 16 շենք, Պուշկին փ. 51, Ամիրյան փ. 15, 22 շենքեր, Ալեք Մանուկյան 8, 10, 15, 17 շենքեր, Թումանյան փ. 32, 34, Տերյան 42 շենքեր, Սայաթ-Նովա պող. 35, 37, Մաշտոցի պող. 7, 9 շենքեր, Արամի փ. 64, 82, 84 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Օրբելի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սունդուկյան փ. 26 շենք, Վրացական 4-րդ նրբ. 5, 5/1, 7, Կոմիտասի պող. 32/8 շենքեր, Քոչարի փ. 14/1 շենք, Սունդուկյան փ. 2 շենք 3-րդ մուտք, Դրոյի փ. 10 շենք, Կամարակի 2-րդ նրբանցքի սեփական տներ, Պարույր Սևակի փողոցի սեփքական տներ, Մ.Ավետիսյան 1-ին փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀԷԿ 5, 5/3 10, 11 շենքեր, սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Անդրանիկի փ. 32 շենք, Մարգարյան փ. 12,14 շենքեր, Դավթաշեն 1-ին թաղ. 23 ; 2-րդ թաղ. 21 ; 3-րդ թաղ. 11 շենքեր, Բաբաջանյան փ. 36 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր- Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Դ․ Մալյան փ. 4 շենք, Նոր-Նորքի 3-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 1 շենք, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Գալշոյան փ. 8/1շենք, Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Ա. Հովհաննիսյան փ. 16, 18, 20, Գյուլիքևխյան փ. 11, 13, 15, 17, 19, 21, 31/1 շենքեր, Բակունցի փ. 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Բակունցի փ. 1-ին նրբ. 2, 3, 4, 8, Բակունցի փ. 2-րդ նրբ. 1, 2 շենքեր, թիվ 109 մսուր-մանկապարտեզ, «Տորք Անգեղ» ՄՄԿ-ն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Նոր-Նորքի 8-րդ զանգ.՝ Մինսկի փ. 34 շենքի 3, 4 մուտքեր, Ավան՝ Թումանյան թաղ․ 12/1, Բրյուսով թաղ․71 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ավան Առինջ՝ Տաշքենդի փ. 19 (1/11) շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կոտայքի մարզում՝ 11։00-16։00 Զովունի համայնք՝ թիվ 28, 35, 36, 37 փողոցներ, Քասախ գյուղն ամբողջությամբ, Լոռու մարզում՝ 10։00-16։00 Եղեգնուտ, Դեբեդ, Ձորագյուղ, Ձորագետավան, Անտառամուտ և Վահագնի գյուղեր: