«ՀԷՑ»-ը տեղեկացնում է. Լույս չի լինելու
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը տեղեկացնում է, օգոստոսի 7-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
Մոսկովյան, 28 շենք, Սարյան, 24Ա շենք, Սարյան 24Բ շենք, Աբովյան, 62 և 66 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորքի 4-րդ միկրոշրջանի Ա․ Հովհաննիսյան, 22, 24, 24/1, 26 շենքեր, Գյուլիքևխյան, 23, 23/1, 25, 25/1, 25/2, 29, 31, 31/1, 31/2, 35, 35/1, 37, 39 շենքեր, Բակունցի փողոց, 1-ին նրբանցք, 5 շենք, Բակունցի 2-րդ նրբանցք, 4, 5, 6 շենքեր, թիվ 141 դպրոց, թիվ 258 մսուր մանկապարտեզ, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորքի 1-ին միկրոշրջան, Սաֆարյան, 14 շենք, Նորքի 2-րդ միկրոշրջան, Գայի 27, Բագրևանդի 32/4 շենքեր, Նորքի 5-րդ միկրոշրջան, Գալշոյան 14 շենք, Նորքի 7-րդ միկրոշրջան, Կարախանյան, 20 շենք, Նորքի 8-րդ միկրոշրջան, Մինսկի 1, 55 շենքեր, Ավան, Բրյուսովի թաղամաս, 69 շենք, Թումանյան թաղամաս, 12/2 շենք, Ավան, Խուդյակով փողոց, 84/3 շենք, Ավան- Առինջ, Տաշքենդի նրբանցք, 7 (1/14) շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Միկոյան 25 շենք, Անդրանիկի 110 շենք, Դավիթաշեն 1-ին թաղամաս, 48 շենք, Ֆուչիկի 14 շենք, Հալաբյան 45 շենք, Դավիթաշեն 2-րդ թաղամաս, 28 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Օրբելի փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Քանաքեռ ՀԷԿ, 5, 5/3 10, 11 շենքեր, տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Ղափանցյան փողոցի սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Քոչար փողոցի 25 շենք, Համբարձումյան, 12/5, 111/3 շենքեր, Ա.Ավետիսյան, 36, Գյուլբենկյան, 22 շենք, Սունդուկյան, 23 շենքի 1-ին մուտք, Լեփսիուսի 3ա, 10ա շենքեր, Հայ-Ամերիկյան համալսարան, Մեծ Բրիտանիայի դեսպանատուն, Վերին Չարբախ, 2-րդ փողոցի տներ, Կարմիր Բլուր փողոցի տներ, Բագրատունյաց պողոտա, 17 շենք, Մանանդյան, 13, 15, 20, 22 շենքեր, Եղբայրության 9 շենք, Մանթաշյան, 7, 28, Եղբայրության 10, 12 շենքեր, Եղբայրության 3, 3ա, 5 շենքեր, Մանանդյան, 9, 9ա, 14, 16, 16ա, Նիզամի 13 շենքեր, Եղբայրության 11, 13 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,