Համբարձումյան փողոց, թիվ 18 շենք, Կոմիտասի պողոտա, թիվ 16 շենք,
Ահարանոյան փողոց, թիվ 12 շենք, Դրոյի փողոց, թիվ 14/2 շենք,
Ա.Ավետիսյան փողոց, թիվ 8 շենք,
Ամիրյան փողոց, թիվ 18, 18Ա շենքեր, Մաշտոցի պողոտա, թիվ 13/1 շենք, Կորյունի փողոց, թիվ 6 շենքի 1-2 մուտքեր, Կորյունի փողոց, թիվ 8 շենքի 3-րդ մուտք, Գր․ Լուսավորչի փողոց, թիվ 12 շենք, Զաքյան փողոց, թիվ 10 շենք, Սայաթ Նովայի փողոց, թիվ 35 և 37 շենքեր, Կոնդ թաղամասի 34-243 տներ, Ռուսթավելու փողոց, թիվ 68-98 տներ, Պուշկինի փողոց, թից 51 շենք, Երվանդ Քոչարի փողոց, թիվ 7 շենք, Արհեստավորների փողոց, թիվ 91- 163 տներ, Երվանդ Քոչարի փողոց, 22, 28 շենքեր, Զավարյան փողոց, թիվ 18-47 տներ, Նար Դոսի փողոց, թիվ 39-43 տներ, Գրողների 3-16 տների բնակիչ բաժանորդներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Մարկվարտի փողոց, թիվ 85/1 տուն, Շիրակի փողոց, թիվ 56/1, 58/1 բնակելի շենքեր, Մարկվարտի, Շիրակի փողոցների սեփական տներ, Հովհաննիսյան, Մարկվարտի փողոցների սեփական տներ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Ավան 3-րդ, 12-րդ փողոցների, Ա․ Շահինյան փողոցի սեփական տներ, Աղի Հանքի ֆինանսական տեխնիկում, թույլ տեսնող երեխաների հատուկ դպրոց, գիշերօթիկ դպրոց, թիվ 124 դպրոց, Աճառյան 14, 16, 18, 36 բնակելի շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
Նորքի 6-րդ մ/շ՝ Շոպրոնի 3-րդ նրբ․ 3, 8 ;ցՆորքի 8-րդ մ/շ՝ Մինսկի 59 ; Ավան Առինջ, Տաշքենդի 4(1/2) բնակելի շենքեր, հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Միկոյան փողոց, 25 շենք, Րաֆֆու փողոց, 43 շենք, Դավթաշեն 2-րդ թաղամաս, 12 շենք, Դավթաշեն 2 թաղամաս, 27 շենք և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,
Արտավազ, Փյունիկ, Ձորակ և Հանքավան գյուղեր, ՛՛Հասմիկ՛՛, ՛՛Լուսաբաց՛՛, ՛՛Նաիրիտ՛՛, ՛՛Բազե՛՛, ՛՛Զեփյուռ՛՛, ՛՛Լուսաշող՛՛, ՛՛Շին Շողիկ՛՛, ՛՛Անի ռեզորթ՛՛, ՛՛Նաիրի ռեզորթ՛՛, ՛՛Տաք ջուր՛՛ հանգստյան գոտիներ, բջջային կայաններ և հարակից հանրային բաժանորդներ: